Yukarı Bak

Benim bu zamana kadar en sevdiğim animasyon filmidir “Yukarı Bak”. Oğlum Doruk Kartal da çok beğendi. Yaşına çok hitap etmediği için filmin tamamını izleyemedi ama güldüğü yerler oldu. Yaş sınırlaması yapacak olursak, 7 yaş üstü diyebilirim. Küçük yaş grubu filmdeki bütün olup biteni anlayamayabilir. Bazı bölümlerden korkabilir, bu yüzden küçük çocuklara tavsiye etmiyorum.

Bu filmi seyredip de beğenmeyen yoktur her halde. Son derece iyi bir konusu, sürükleyici akışı ve sevimli bir çekiciliği var bu filmin. Ben seyrederken, karakterlere, renklere, nesnelere, müziklere bayılmıştım. Filmde sevgi, saygı ve sadakat kavramları hissedilir biçimde öne çıkıyor. Bu filmin verilmek istenen mesajları içerisinde, hayvan sevgisi, anılara verilen değerler, daha neler neler var. Bu nedenle, bu eğlenceli ve kaliteli filmi mutlaka seyredip, görmelisiniz.

Kah güldüğüm, kah duygulandığım bu ustaca filme ben 10 üzerinden 9.9 puan vermek istiyorum. O, 1 puanı biraz uzun olduğu için kırdım ama gerçekten tüm ailenize ısrarla tavsiye edeceğim bir film. İyi seyirler…