Hakkında

Seyahat ve Turizim İşletme mezunu, çeşitli köklü, güçlü kurumsal firmalarda çalışmış, çocuğuna sadece kendi bakmak adına 10 yılı aşkın iş hayatını bırakmış aile hayatına adım atmış bir İstanbul’lu… Anne olduktan sonra da kendini geliştirmeye çalışan, annelik, çocuk bakımı, sağlıklı çocuk gelişimi, çocuk ve anne psikolojisi konularında çokça kitap okumuş, ilgili eğitimlere, seminerlere, konferanslara katılmış, sertifikalar almış, hassas, ilgili bir anne, eş, arkadaş, kardeş, abla ve özel gereksinimli çocukların özel eğitim öğretmeni. Çocuk doğurduktan sonra okuduğu Çocuk gelişimi ve eğitimi eğitim fakültesi ile 3. Üniversitesini bitirmiş psikoloji yüksek lisansı yapan bir çocuk gelişimi uzmanı ve eğitim koçu.

Hayata dair her konu hakkında yazacağım. Çünkü tek bir konuya odaklanıp diğer konulara duyarsız kalmak benim için mümkün değil. Hayat hakkında düşüncelerim, annelik hayatım, güncel konular, sağlık, güzellik, sinema, tiyatro, spor, gezip gördüğüm yerler hakkında bilgiler, tavsiyeler, çocukla gidilecek, gidilemeyecek mekanlar, uzmanlar ışığında çocuk sağlığı ve psikolojisi, annelere psikolojik destek, terapi ve benzer konularda yazacağım. Tabii yazılarımda bol bol oğlum Doruk Kartal’dan bahsedeceğim. Ev halinden, okul hayatından, sağlık durumundan, her şeyini sizinle paylaşacağım (tabii sizi sıkmadan).

Amacım size de yardımı dokunabilecek konulardan bahsederek annelik ve hayat yolunuza ışık tutabilmek, Yardımda bulunabilmek. Yolunuzu aydınlatmaya çalışan bir yol arkadaşı olmak. Benim bloğumda hepimiz birbirimize güneş olacağız. Buna inanıyorum. Yoldaşlığa söz veriyorum 😃